Ogólnopolski Dzień Strażaka

26 kwietnia 2018 Zabezpieczanie ppoż

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej uprzejmie informuje, że Ogólnopolski Dzień Strażaka „Ruch strażacki – 100 lat dla Niepodległej”, odbędzie się 4 maja 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Oficjalna uroczystość, połączona z wręczeniem odznaczeń i uhonorowań dla Ochotniczych Straży Pożarnych mających 100 lat, rozpocznie się o godzinie 11:00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego.

Równocześnie od godziny 10:00 na Placu Zamkowym odbędzie się impreza towarzysząca, podczas której będą czekały na uczestników liczne strażackie atrakcje w wykonaniu Druhen i Druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych (w tym grochówka, pokazy psów ratowniczych, atrakcje dla dzieci). Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zechcą tego dnia odwiedzić Plac Zamkowy.

Szczegóły wydarzenia na FB